Гортай вниз
На головну

Про нашу компанію

Ми любимо те, чим займаємося, тому впевнені в якості послуг і результатах роботи.

Про нас
Let's Start
// Про нас

software development

ones

Компанія Ones працює з 2008-го року. За цей час ми реалізували понад 320-ти проектів різної складності і напрямків.
У нашому колективі працюють досвідчені фахівці різних областей: програмісти, верстальники, SEO-фахівці, менеджери, які разом складають сильну команду, здатну вирішити будь-яке завдання.

Наші переваги

 • Вартість

  Наша компанія має дуже лояльну цінову політику. Обираючи нас, Ви можете бути впевнені в чесній і прозорій оцінці вартості послуги.

  01.
 • Оперативність

  Ми не відкладаємо проекти в довгий ящик і завжди вкладаємося в домовлені терміни.

  02.
 • Якість

  Завдяки компетентним фахівцям і багаторічному досвіду розробки сайтів і різноманітних модулів, ми створюємо по-справжньому високоякісний продукт.

  03.
 • Оригінальні рішення

  Наша компанія може реалізувати проекти будь-якої складності. Труднощі і проблеми нас не лякають, але мотивують. Нестандартним задачам – нестандартні рішення.

  04.

Технології,
з якими ми на «ти»

CMS

Модулі Magento

Якщо ви зіткнулися з ситуацією недостатнього стандартного функціоналу Magento в вашому інтернет-магазині, або запланували проект з нестандартними технічними рішеннями і реалізацією нетривіальних алгоритмів, то в цьому випадку варто підключити певні модулі, які написані для виконання подібних завдань. Однак, нерідко користувачі цієї платформи стикаються з відсутністю потрібних їм розширень. Так само виникають ситуації, коли клієнт потребує тільки якусь конкретну функцію модуля і не зацікавлений платити за цілий.

У разі виникнення подібної ситуації, ми раді будемо вам допомогти. Розробка модулів для Magento – одна з наших пріоритетних завдань. Ми напишемо модуль, який буде виконувати в точності те, що вам необхідно і допоможемо інтегрувати його в ваш інтернет-магазин.

Готові замовити проект?

© Ones 2021 / ALL RIGHTS RESERVED.

Close