Гортай вниз
На головну

Web Дизайн

Let's Start
//Web Дизайн

Веб-дизайн в інтернеті – аналог оформлення вітрини в магазині, саме завдяки йому потенційний клієнт робить вибір на користь тієї або іншої компанії.

Наша команда реалізує будь-яку вашу задумку або запропонує кращі варіанти під ваші вимоги.

Ми розробляємо сучасний адаптивний дизайн сайтів та інтернет-магазинів будь-якої складності, з огляду на всі критерії як замовника, так і пошукових систем.

Дизайн можна замовити як під новий проект, так і для існуючого. Ми запропонуємо варіанти в рамках вашого бюджету.

Web-дизайн включає в себе:

  • Вибір колірного рішення. Підбірка фірмового стилю і вдалих колірних рішень. Контрастний основних кольорів відтінок вибирають для виділення головної інформації, акційних пропозицій, закликів до дії, кнопок покупки товару чи замовлення послуг.
  • Створення композиції. Веб дизайн включає правильну розстановку елементів на сторінці, в якій користувачеві буде легко і просто орієнтуватися. За допомогою технік оформлення ми зробимо подачу інформацію на сторінках в зручній формі для гарного сприйняття.
  • Підбір шрифтів. Красиві шрифти грають важливу роль в сприйнятті текстового контенту. Стиль, накреслення, кегль, інтерліньяж – все це способи отримати емоційний відгук відвідувача і виділитися на фоні інших сайтів конкурентів.
  • Анімаційні ефекти. Такий інструмент, як анімація, створює ефект взаємодії з відвідувачем, добре працює на залучення, привертає увагу до необхідних дій. Це можуть бути ховери, які реагують на наведення курсору, паралакс-ефекти і інші сучасні прийоми.
  • Зображення. Підбір фонових і тематичних зображень, іконки, декоративні елементи. Соковиті графічні компоненти, яскраві бекграунд, іконки в єдиному стилі привертають увагу, надають сайту характер, роблять його оригінальним і цікавим в очах користувача.

Веб дизайн – це обличчя вашого сайту. Немає кращого способу привабити потенційного клієнта, ніж оригінальним, красивим і зручним для користування сайтом зі зрозумілою інформацією і правильно розставленими акцентами.

© Ones 2021 / ALL RIGHTS RESERVED.

Close