Гортай вниз
На головну

Сайт на WordPress

Let's Start
//Сайт на WordPress

Від початку WordPress був створений як платформа для блогів. Однак поступово його функціональність розширювалася, і тепер він використовується для виконання самих різних завдань і типів сайтів.

Етапи створення сайту на WordPress

Вибір Hosting & Server

Ми пропонуємо замовнику вибір хостингу в залежності від побажань і бюджету. Місце, де буде розташований ваш сайт грає важливу роль, тому ми прагнемо підібрати ідеальний варіант за критерієм ціна-якість.

Підготовка технічного завдання

Проджект менеджер ознайомлюється з цілями клієнта і формує технічне завдання для команди під реалізацію проекту. Даний менеджер закріплюється за клієнтом на весь період проекту для максимально зручної комунікації.

Вивчення цільової аудиторії

Дуже важливо щоб сайт відповідав очікуванням потенційних клієнтів і викликав у них інтерес. Для цього вивчаються сайти конкурентів, цілі і завдання потенційних відвідувачів, інформація про цільову аудиторію, результати аналізу ринку аналогічних пропозицій, брендбук компанії замовника, якщо він є і вся надана інформація замовником.

Розробка функціональності

На підставі підготовленого технічного завдання проджект менеджер формує всі необхідні процеси і функціональність, які повинні відбуватися на сайті як для його відвідувачів, так і для самої компанії.

Розробка адаптивного дизайну

На сьогоднішній день сайт повинен бути адаптований під всі мобільні пристрої. Якщо він не має таких функцій, це створить дискомфорт для потенційного клієнта, який відвідав його з мобільного телефону або планшета і клієнт може його покинути. Тому на етапі вибору і створення дизайну сайту, ми приділяємо велику увагу його адаптивності.

Підключення плагінів

Для більш різноманітних можливостей на сайті і щоб розширити його функціональність, наша команда підключає додаткові плагіни до вашого проекту. Будь-яке побажання замовника буде враховано і може бути реалізовано на цьому етапі.

Тестування

Перед тим, як реалізувати проект в «живому середовищі», ми ретельно тестуємо всі його функції і можливості. Для нас дуже важливо, щоб проект відповідав всім вимогам і був дуже якісним. Тому ми приділяємо велику увагу перевірці роботи сайту в залежності від різних навантажень.

Технічна підтримка

Після того, як проект реалізований, ми готові надавати технічну підтримку стосовно будь-яких питань. Ви можете звернутися до нас в будь-який час для внесення всіляких правок, відключення / підключення плагінів, редагування дизайну.

© Ones 2020 / ALL RIGHTS RESERVED.

Close