Гортай вниз
На головну
Послуги

Розробка інтернет-магазину на Magento

Інтернет-магазин – це must have для будь-якого ритейл бізнесу. А платформа Magento – це must have для будь-якого інтернет-магазину. Ми пропонуємо не просто створення якісного онлайн-магазину на Magento, а доповнений і потужний функціонал, який дозволить максимально продуктивно запустити бізнес в інтернеті.

від 3500$
01.

Web Дизайн

Веб-дизайн в інтернеті – аналог оформлення вітрини в магазині, саме завдяки йому потенційний клієнт робить вибір на користь тієї або іншої компанії.

від 350$
02.

Сайт на WordPress

Головна перевага WordPress, що сприяла завоювати популярність – це його простота. На сайт додати контент можна за допомогою візуального редактора, з яким впорається кожен, хто працював в Word. Адміністраторська панель інтуїтивно зрозуміла, тому її можна освоїти за невеликий проміжок часу.

від 850$
03.

Модулі Magento

Для більш ефективної роботи онлайн-магазину важливо мати широкий набір інструментів, який дозволить створювати привабливі акції та зручно управляти товарами. Тому наша команда розробляє додаткові модулі Magento для допомоги проектам, які бажають мати такий функціонал.

від 250$
04.

Розкрутка сайтів та просування

Ми пропонуємо успішну розкрутку і просування вашого сайту. Це не одноразова робота, а безперервний процес, який спрямований на підвищення і утримання лідируючих позицій при пошукових видачах. Ми проведемо ефективний комплекс робіт для популяризації вашого ресурсу серед потенційних клієнтів. Завдяки цьому ви відчуєте значне підвищення прибутковості бізнесу.

від 500$
05.

Інтеграція Magento-1C

Як тільки онлайн магазини стали масовим явищем, виникла потреба в інтеграції інтернет-магазину з системою 1C. Інтернет-магазин на Magento дає можливість зробити це. Інтеграція Magento та 1C дозволяє значно прискорити наповнення магазину товарами і автоматизувати процеси обміну.

від 500$
06.

Готові замовити проект?

© Ones 2021 / ALL RIGHTS RESERVED.

Close