Гортай вниз
На головну

Розробка інтернет-магазину на Magento

Let's Start
//Розробка інтернет-магазину на Magento

Вибір Hosting & Server для сайту на magento

Для наших клієнтів ми пропонуємо підібрати серверну архітектуру індивідуально під потреби кожного інтернет-магазину на Magento. Ми розуміємо, що інтернет-магазини можуть бути різними за об’ємом: можуть бути на декілька сотень товарів, а інші — на декілька тисяч. Тому дуже важливо визначити ряд параметрів, які дозволять правильно підібрати той чи інший тип: VPS, Cloud, Dedicated server. Підбір хостінга проходить також по критерію ціна-якість послуг, які він надає.

Що входить в розробку інтернет-магазина на magento?

Розробка інтернет-магазину включає в себе:

Підготовка технічного завдання для інтернет магазина на magento

Команду для створення інтернет-магазину формує проджект менеджер, який закріплений тільки за вашим проектом. Він організовує первинну комунікацію з вами в форматі бріфу або особистої зустрічі для з’ясування мети та необхідностей. При роботі з масштабними проектами залучаються додатково спеціалісти мереджмента продукта і бізнес-аналітики.

Вивчення цільової аудиторії для інтернет магазина на magento

Відповідність сайта очікуванням і звичкам цільової аудиторії – половина успіху проекту. Тому, перш ніж почати роботу над прототипом, проджект менеджер вивчає:

– сайти конкурентів;

– цілі і завдання потенційних відвідувачів;

– інформацію про цільову аудиторію;

– результати аналізу ринку аналогічних пропозицій;

– брендбук компанії замовника, якщо він є;

– надану інформацію та побажання клієнта.

Розробка бізнес процесів та функціональності магазина на magento

На основі підготовленого технічного завдання проджект менеджер формує всі необхідні бізнес процеси, які повинні відбуватися як на фронтенді, так і на бекенді. Бізнес процес в інтернет-магазині – це визначені дії кліентів та менеджерів з продажу, які однаково зацікавалені в успішній покупці.

Розробка адаптивного дизайну для інтернет магазина

Веб-дизайн в інтернеті – аналог оформлення вітрини в магазині, саме завдяки йому потенційний клієнт робить вибір на користь тієї або іншої компанії.
Інтерфейс обов’язково повинен бути зручним, функціональним і сучасним, інакше ніхто не зацікавиться і покине сайт.
Готовий дизайн сайту – це графічне представлення розміщеної на ньому інформації. На фінальному етапі дизайнер перетворює схематичні прототипи в повноцінні макети сторінок, готові для верстання.

Підключення модулів в інтернет магазині

За час розробки інтернет-магазинів ми прийшли до висновку, що в Magento недостатньо функціоналу для більшості проектів, які ми вже реалізували. Тому наша команда розробила ряд модулів, які розширили функціонал Magento до того рівня, щоб клієнтам було максимально зручно здійснювати покупки, а менеджерам — ефективно управляти контентом та іншими інструментами.
Тому в вартість проекту вже включені наступні модулі:

  • Модуль Sphinx Search;
  • Модуль Search Autocomplete;
  • Модуль розширеного фільтру для товарів;
  • Модуль розширеного управління сортуванням;
  • Модуль Акцій;
  • Модуль “односторінкове замовлення” (в який входять велика кількість методів оплати та доставки для України та країн Європи);
  • Модуль Слайдер;
  • Модуль Блог;
  • Модуль SMS-повідомлення;
  • Модуль розширеного функціоналу управління товарами.

Ми перерахували лише невилику частину модулів, загальна ж кількість модулів, які входять в проект – 47. Клієнт може включати чи відключати модуля за необхідністю.

Оптимізація для сайта за вимогами Google 

На сьогоднішній день власники інтернет бізнесу бажають бачити свій інтернет-магазин в TOP по видачі за ключовими словами в сервісі пошуку Google. Щоб досягти таких результатів, ми закладаємо в проект першочергові оптицізації, які включають в себе:
– Оптимізації швидкості загрузки і адаптації під мобільні пристрої (сервіс PageSpeed Insights);
– Внутрішню оптимізацію, яка складається з роботи перетворення веб-сторінок в релевантний вигляд до пошукових запитів.

Тестування інтернет магазина на magento

Перед тим, як реалізувати проект в “живому середовищі”, ми ретельно тестуємо всі його функції і можливості. Для нас є дуже важливим, щоб проект відповідав всім вимогам та був дуже якісним. Тому ми приділяємо велику увагу перевірці роботи інтернет-магазину в залежності від навантажень, одночасних транзакцій, різних взаємозв’язків та процесів.
Клієнт отримує свій інтернет-магазин тільки після підтвердження менеджерів з тестування його справної та коректної роботи.

Технічна підтримка інтернет магазина

Після того, як проект реалізований, ми готові надавати технічну підтримку стосовно будь-яких питань. Ви можете звернутися до нас в будь-який час для внесення всіляких правок, відключення / підключення модулів, редагування дизайну, створення акційних пропозицій, тощо.

Вартість послуг з технічної підтримки залежить від рівня складності вашого проекту інтернет мгазину, його наповнення товарами, тощо.

Розробка інтернет-магазина на Magento дає вам можливість розширити межі власного бізнесу.

Ціна розробки інтернет магазина буде залежити від складності проекту, кількості товарів, на яку повинен бути розрахованний магазин, його дизайну і кількості додаткових модулів.

Наші спеціалісти мають сертифікати розробників Magento. Створення вашого інтернет магазина може бути здійснено як на magento 1, так і на magento 2.

© Ones 2021 / ALL RIGHTS RESERVED.

Close